BAS70-04-HE3-08
Active Icon Active - DIODE MODULE 70V 200MA SOT23
BAS70-04-HE3-08
BAS70-04-HE3-08
Vishay
Producent:
Część Mfr #
Arkusz danych:
Opis:
DIODE MODULE 70V 200MA SOT23
3D Model Icon
BAS70-04-HE3-08 Specyfikacja
Atrybut Produktu
Wartość Atrybutu
Producent
Seria
Automotive, AEC-Q101
Opakowanie
Tape & Reel (TR)
Status Produktu
Active
Konfiguracja diody
1 Pair Series Connection
Typ diody
Schottky
Napięcie - odwrócone DC (Vr) (maks.)
70 V
Prąd - Średnia wyprostowana (Io) (na diodę)
200mA (DC)
Napięcie - Do przodu (Vf) (Max) @ If
1 V @ 15 mA
Prędkość
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Odwrotny czas odzyskiwania (trr)
5 ns
Prąd - upływ wsteczny @ Vr
100 nA @ 50 V
Temperatura robocza - złącze
125 ℃ (Max)